Hizmetlerimiz

Dijital Web Ajansı Olarak
Verdiğimiz Hizmerler

FİRMAIZI SOSYAL MEDYA DA TANITMA İMKANI

Facebook, İnstagram,Twitter gibi sosyal platformlarda içeriklerinizi iletmiş olduğunuz bilgiler veya talepleriniz doğrultusunda hazırlanması. Görsel çalışmalarının yanında hareketli (gif,animasyon) tasarımlarının yapılması.Hazırlanan bu tasarımların sosyal medya hesaplarınızda en doğru zamanda ve en doğru şekilde paylaşımının sağlanması ve firmanızı tanıtma imkanı sağlıyoruz.

KULLANICI DOSTU SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Kişisel veya kurumsal sosyal medya hesaplarınızın yönetimini başarılı bir şekilde yönetiminin sağlanması.Aylık içerik takviminin oluşturulması, bu içerik takvimine göre düzenli bir şekilde paylaşımların tüm sosyal platformlarda metinleri ile beraber paylaşılması. Paylaşım sağlandıktan sonra tüm platformalrda paylaşıma gelen tüm etkileşimler-dönüşümlerin takibi ve raporlanması

Sizleri Sosyal Medyada Tanıtalım

FİRMAIZI İNTERNET ORTAMINA TAŞIMA İMKANI

Web siteleri ve içerik yönetimi için oluşturulacak ekibin ahenk içinde çalışması zorunludur. Eğer biri yanlış yaparsa işleyen çark bozulur. Gömleğin ilk düğmesini yanlış iliklerseniz diğerleri de yanlış iliklenecektir. İçerik ve site yönetiminde kimsenin düğmeyi yanlış ilikleme lüksü yoktur.
İçerik yönetim sistemlerinin sürekli kontrol edilmesi şarttır. Mesela eğitim kurumunuz var. Liselere giriş sınavı ile ilgili bir içerik oluşturdunuz. Gayet de güzel bir içerik. Arama motorlarında (google’da) ilk sırada çıkıyorsunuz.

web-site

WORDPERSS SİTE İLE İŞLERİNİZİ DAHA KOLAY HALE GETİRME İMKANI

WordPress uygulamaları ile Sizler de birçok etkinliğinize tema konu resim ve sanal dünyada paylaşabileceğiniz birçok farklı uygulamayı özgürce sunma rahatlığına kavuşursunuz. Bu kurulum basit gibi görünse de ciddi bir altyapı gerektirdiğinden uzman kişilerden yardım almalısınız.

Tüm özelliklerin sorunsuz olarak çalışması için gereklidir. Uzman ekibimiz ile hazırladığımız WordPress tabanlı sitelerin yönetimi oldukça basit olup,siz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

WordPress'in Avantajları Nedir ?

Call Now

Open chat
1
Scan the code
Merhaba, Kullanım Kolaylığı ve Müşteri Odaklı Web Siteye Mi İhtiyacınız Var ?