İçeriğe geç

Web Site Yönetimi

Web siteleri sizin internette görünen yüzünüzdür. Sitenizi ziyaret eden kullanıcılar; ürün, hizmet ve şirketiniz hakkında ilk izlenimi web siteniz sayesinde elde eder.

web site

Firmaızı İnternet Ortamına Taşıma İmkanı

Web siteleri ve içerik yönetimi için oluşturulacak ekibin ahenk içinde çalışması zorunludur. Eğer biri yanlış yaparsa işleyen çark bozulur. Gömleğin ilk düğmesini yanlış iliklerseniz diğerleri de yanlış iliklenecektir. İçerik ve site yönetiminde kimsenin düğmeyi yanlış ilikleme lüksü yoktur.

İçerik yönetim sistemlerinin sürekli kontrol edilmesi şarttır. Mesela eğitim kurumunuz var. Liselere giriş sınavı ile ilgili bir içerik oluşturdunuz. Gayet de güzel bir içerik. Arama motorlarında (google’da) ilk sırada çıkıyorsunuz.

Wordperss Site ile işlerinizi daha kolay hale getirme İmkanı

WordPress uygulamaları ile Sizler de birçok etkinliğinize tema konu resim ve sanal dünyada paylaşabileceğiniz birçok farklı uygulamayı özgürce sunma rahatlığına kavuşursunuz. Bu kurulum basit gibi görünse de ciddi bir altyapı gerektirdiğinden uzman kişilerden yardım almalısınız.

Tüm özelliklerin sorunsuz olarak çalışması için gereklidir. Uzman ekibimiz ile hazırladığımız WordPress tabanlı sitelerin yönetimi oldukça basit olup,siz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Wordpress

Php Tabanlı Site Mi Wordpers Tabanlı Site mi

WordPress tabanlı web siteler php tabanlı sitelerin bir üst sürümü olup ayrıca SEO açısından daha iyi performans sağladığı için Wordperss tabanl web site en iyi tercihdir.

WhatsApp
Merhaba; Gökhan Önal Ajans olarak size nasıl yardımcı olabiliriz
Call Now Button